Göstergeleri Al Sinyali Veren Hisse Senetleri! (11 Temmuz)

En güncel Kripto Para, Borsa, Döviz, Hisse, Yabancı Hisse, son piyasa durumlarını, haberleri ve analizleri Economicon'da takip edin

hedef-fiyatimizi-4537-tlye-yukseltiyoruz.png

Göstergeleri Al Sinyali Veren ve Teknik Açıdan Güçlü Olan Hisseler Hangileri?

Borsa İstanbul’da uzun vade yatırımlar için temel analiz yöntemi kullanılırken kısa vade yatırımlar için teknik analiz yöntemi kullanılmaktadır. Aşağıda paylaşacağımız tabloda teknik göstergeleri pozitif sınırlara ulaşmış hisseleri göreceksiniz. Bu hisseler teknik açıdan güçlü konuma ulaşmış hisseler denebilir. Fakat teknik analiz ile hisse alıp satmak temel analize ve uzun vadeye göre daha riskli bir durumdur. Bu nedenle hisse alıım satımında aşağıda paylaşacağımız listeyi sadece destekçi olarak kullanınız. Listeye göre direkt alım ve satım yapmak doğru olmayacaktır. Bu listedeki veriler Finnet2000 adlı veri sağlayıcısı aracılığı ile sağlanmıştır.

Göstergesi Al Sinyali Veren Hisseler

 1. KORDS
 2. BERA
 3. GSDHO
 4. CEMTS
 5. ECILC
 6. GESAN
 7. GLYHO
 8. KCAER
 9. SMRTG
 10. AKSEN
 11. ISDMR
 12. TKNSA
 13. CCOLA
 14. BUCIM
Listede BİST100 endeksi içerisinde bulunan 14 adet hisse senedi yer almaktadır. Hisselerin teknik görünümleri 12 adet göstergeye göre belirlenmiştir. Bu teknik göstergeler CCI, RSI, MOM, STO, MACD ve HO olarak belirlenmiştir. Ayrıca liste EconomIcon tarafından herhangi bir tavsiye içermemektedir.

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Yorum Yaz

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Diğer Haberler