2023 ARZUM Temettü Dağıtım Tarihi

temettu-tahmini.png

Arzum Ev Aletleri (ARZUM) Ne Zaman ve Ne Kadar Temettü Dağıtacak?

Borsa İstanbul’un 2020 yılında arz olan hisselerinden biri olan ve son zamanlarda kendinden çok söz ettiren Arzum Ev Aletleri, yatırımcılarına temettü dağıtmak için hazırlanıyor. 2021′ den bu yana düzenli olarak kar payı dağıtması ve bu yıl da temettü dağıtacak olması yatırımcılarını heyecanlandırdı ve sevindirdi. Peki ARZUM ne zaman ve ne kadar temettü dağıtacak?

TIKLA VE SATIN AL

ARZUM Hisse Başı Temettü Miktarı ve Temettü Oranı!

Arzum Ev Aletleri (ARZUM), hisse başına 0.4191 TL temettü dağıtacak. Buna göre 100 adet hissesi olan bir kişi 41.9 TL tutarında kar payı elde edecektir. ARZUM 2023 temettü oranı ise %1.84 olarak belirlenmiştir. Yatırımcıların hesabına yatacak olan toplam temettü miktarı hisse fiyatının %1.84 oranında olacaktır.

Arzum Ev Aletleri Ne Zaman Temettü Verecek? ARZUM Temettü Tarihi!

ARZUM temettü tarihi 26 Temmuz 2023 olarak belirlenmiştir. Şirket temettü dağıtımı yapmasının ardından 2 iş günü içerisinde yatırımcıların vadesiz hesaplarına temettü miktarı aktarılacaktır. Yukarıdaki verilere göre ARZUM, 26 Temmuz 2023 tarihinde hisse başı 0.4191 TL temettü dağıtımı yapacak. ARZUM, temettü dağıtılan tarihte dağıtılan oran da hisse fiyatında düşüş yaşayacak.

Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın

Yorum Yaz

Bu habere yorum yapabilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Diğer Haberler